O nás

O společnosti LADEX Group spol. s r. o.

Již 10 let jsou předmětem činnosti společnosti LADEX Group spol. s r. o. komplexní služby zajišťující ostrahu majetku a osob, úklidové práce, montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů, včetně jejich napojení na PCO, kamerové systémy, stavební činnost, správa a údržba nemovitostí.

Důležitá je pro nás efektivně a kvalitně odvedená práce. Proto jsou všichni naši pracovníci profesionálně zaškoleni a seznámeni s požadavky našeho klienta i rozsahem daného úklidu. Samozřejmostí je průběžná kontrola manažerem, který dohlíží na četnost a kvalitu úklidu vč. množství hygienických a čisticích prostředků, které dle potřeby doplňuje.

Veškeré práce a potřeby jednoduše přizpůsobujeme přáním zákazníka. To platí i v případě použití hygienických a úklidových prostředků. Patříte mezi zastánce ekologicky šetrných přípravků? I v tomto případě jsme připraveni vám vyjít plně vstříc. Díky naší mnohaleté praxi v segmentu úklidových služeb jsme se stali zastoupením značky Alfa Classic. Tyto kvalitní a prověřené produkty nabízíme včetně vlastního dopravního systému.