G14 CARE AKTIVNÍ PĚNA PREMIUM, 800 ml, se zpěňovačem, odmašťovací prostředek

Kód: 255984
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Alfa Classic
104,06 Kč 86 Kč bez DPH

Alkalický přípravek s nanočásticemi určený k odstraňování mastných nečistot, napečených zbytků a dalších znečištění ze všech omyvatelných povrchů. Tento prostředek je schválen pro použití v potravinářství, gastro, průmyslu a hotelovém segmentu. Na výrobek poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Detailní informace

Doručení
Doručení
do druhého dne kamkoliv
Obchodní zastoupení
Obchodní zastoupení
společnosti ALFA CLASSIC, a.s.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti úklidu
Úklidový plán
Úklidový plán
pomůžeme správně nastavit

Detailní popis produktu

Alkalický přípravek s nanočásticemi určený k odstraňování mastných nečistot, napečených zbytků a dalších znečištění ze všech omyvatelných povrchů. Tento prostředek je schválen pro použití v potravinářství, gastro, průmyslu a hotelovém segmentu. Na výrobek poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Návod k použití: Trysku na zpěňovači nastavte do pracovní polohy a přípravek aplikujte na znečištěný povrch. Nechte působit cca 5 minut a poté otřete nebo opláchněte vodou. V případě potřeby můžete postup opakovat nebo podpořit účinek mechanicky, například kartáčem. U citlivých povrchů doporučujeme nejprve vyzkoušet produkt na málo viditelném místě. Pokud používáte prostředek v potravinářských provozech, aplikujte jej pouze na místa, která nepřicházejí do přímého styku s potravinami nebo potravinářskými surovinami. Po aplikaci prostředku důkladně opláchněte čištěný povrch pitnou vodou.

První pomoc: V případě požití vypláchněte ústa vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě zasažení očí opláchněte pod tekoucí vodou po dobu nejméně 15 minut. V případě podráždění pokožky omyjte postiženou oblast vodou a mýdlem. V případě požití nebo vdechnutí produktu vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc a uveďte informace z obalu výrobku nebo etikety.

Tento produkt je ideální pro rychlé odstranění nejhorších nečistot, čárek z bot na podlaze, předmytí nádobí a odstranění zbytků izolep a nálepek. Je vhodný pro použití jak v domácnostech, tak i v profesionálních provozech při pravidelném denním úklidu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.8 kg
Gastro: Ano
Průmysl: Ano
Hotely: Ano

Společnost ALFA CLASSIC a.s. byla založena počátkem roku 1992 v Praze. Od svého vzniku se zaměřila na výrobu, prodej a distribuci základních a speciálních mycích, čisticích prostředků a tekutých mýdel, papírových ručníků, toaletního papíru a hygienických systémů . V současné době se o spokojenost našich zákazníků stará více než 70 zaměstnanců na pražské centrále, brněnském středisku a na ostatních regionálních zastoupeních v ČR.

V současné době disponujeme vlastními výrobním kapacitami, kde vyrobíme více než 2000 tun různých čisticích přípravků a tekutých mýdel za rok. Vyrobené produkty jsme schopni rozplnit do 7 druhů obalů, od 800ml lahví po 50l barely. V současné době společnost ALFA CLASSIC a.s. produkuje 33 druhů čisticích prostředků a 8 druhů tekutých mýdel.

Ve vlastní chemické laboratoři provádíme vývoj nových produktů podle nejnovějších trendů. Tyto trendy neurčuje jen výzkum, ale také požadavky našich zákazníků.

Zastupujeme nejvýznamnější evropské výrobce papírového sortimentu, dávkovačů, zásobníků, pytlů, úklidových pomůcek a dalších produktů pro úklid a hygienu. Disponujeme vlastním logistickým a skladovým areálem o rozloze více než 7.500 m2. Náš vozový park čítá 25 vozů, s nimiž obsloužíme zákazníky kdekoli v ČR. Naši obchodní zástupci jsou připraveni se o zákazníky postarat ve všech regionech České republiky.

Jsme držiteli:
Certifikát ČSN EN ISO 9001:2009,